Azar Chat Sohbet Programı Nedir?

Online sohbet uygulaması olan Azar canlı görüntülü görüşme programı sayesinde yeni insanlar ile tanışmak daha keyifli bir hale geliyor.  Kullanıcı deneyimini sürekli güncellenen içerikler ile destekleyen uygulama son yıllarda oldukça rağbet görüyor.

Gençlerin son tutkusu olarak ön plana çıkan Azar chat uygulaması, Görüntülü konuşmayı farklı ve yeni bir deneyim ile kullanıcıların hizmetine sunuyor.  Azar uygulaması sayesinde birçok ülkeden ve farklı kültürden insanlar ile tanışmak çok daha kolay. 130’dan fazla ülkede milyarlarca üyeye sahip olan uygulama, yeni insanlar ile iletişim kurmak ya da canlı görüntülü sohbet yapmak için oldukça ideal.  Görüntülü konuşma Azar programını online sohbet konusunda en iyi deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar özellikle tercih ediyor.  Canlı videolu görüşme uygulaması Azar görüntülü konuşma programı saniyeler içinde sınırsız yeni insanla tanışmanızı sağlıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için kişilerin üye olması ya da Facebook hesabı ile sisteme kayıt olarak giriş yapmaları gerekmektedir.

Azar’da Oturum Açmak Ve Kapatmak

Kullanıcılar rahatlıkla Azar chat indir yazısını yazarak tüm android ve ios uygulamaları üzerinden telefon ve tabletlere programı indirebiliyor. Kullanıcılar App Store ya da Play Store üzerinden Azar görüntülü sohbet indir yazarak uygulamayı indirebilir. Daha sonra ise E posta adresi ve şifre bilgilerini yazarak üyelik oluşturan kullanıcılar sisteme giriş yapabilmektedir. Oturumu kapatmak isteyen kullanıcılar ise, ayarlar kısmından oturumu kapat seçeneği ile sistemden çıkış yapabiliyor.

Kullanıcı Hesabının Askıya Alınması

Tüm dünyada ücretsiz indirilip kullanılabilen Azar programında herkes üyelik oluşturabilir. Görüntülü sohbet uygulaması olan Azar’da diğer kullanıcıları rahatsız edecek bir davranış sonucunda kullanıcıların üyelikleri askıya alınabiliyor. Tüm kullanıcıların rahat ve keyifli zaman geçirmesini amaçlayan uygulama bu tarz yaptırımlar ile olumsuzlukların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Azar uygulaması rahatsız edici davranışlarda üyelerinin hesabını askıya alabiliyor.  Üyeler, canlı sohbet uygulaması Azar üzerinden konuştuğu kişi tarafından uygunsuz tutumlar ile rahatsız ediliyorsa bu kişiyi sisteme şikâyet edebilme özgürlüğüne sahip. Bir başka kullanıcıyı şikayet etmek isteyen üyeler sohbet esnasında ekranın sol kısmında yer alan “Işık” işaretine tıklayarak işlemini gerçekleştirebiliyor.  Kullanıcı güvenliğini dikkate alan Azar uygulaması, daha sağlıklı bir görüntülü sohbet deneyimi sunmak için tacizlerin önüne geçerek, her hangi bir şikayet durumunda oldukça hızlı sonuç veriyor.

Azar Görüntülü Konuşma

Azar görüntülü konuşma programı, üyelerin rastgele dünyanın her bölgesinden yeni insanlar ile sohbet etmesini sağlıyor. Yer ve bölge seçimi yaparak kişiler istedikleri ülke ve şehirden insanlar ile canlı olarak anlık iletişime geçebiliyor. Azar görüntülü konuşma uygulamasını akıllı cihazlar üzerinden açan kullanıcılar, ön kamerasını kullanarak arkadaşlık ve sohbet için uygulamayı tercih eden diğer insanlarla canlı görüntülü konuşma imkanı kazanıyor. Sürekli açık olan ekranı soldan sağa kaydırarak kullanıcılar konuşmak istemediklerinde üyeleri anında değiştirebilirler. Ancak anlık değişim için her yeni üye ile mutlaka en az 5 saniye iletişim kurmaya devam edilmesi gerekmektedir.

Daha fazla bilgi için Azar yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.